Úvodní stránka / Podle období / Šestinedělí / Olej na prsa (prevence zánětu), 20 ml

Olej na prsa (prevence zánětu), 20 ml

chladivý, tišící

Katalogové číslo: EO032.0020
Kategorie: Šestinedělí
Dodací lhůta: skladem
Objem: 20 ml
objem 20 ml: 164 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Olej na prsa (prevence zánětu)
Olej je vhodný na zlepšení elasticity a pevnosti kožní tkáně. Používáme jej pro prevenci zánětu, při pocitech tlaku, bolestivém přeplnění prsů a horkosti.
Použití: Jemně vmasírujeme do pokožky prsou. Bolavé místo jemným kroužením rozmasírujeme několikrát denně od stran směrem k bradavce a před kojením trochu mlíčka odstříkneme. Při bolestivých prasklinkách na prsních bradavkách jej jen jemně naneseme a před kojením omyjeme mateřským mlíčkem.

Hlavní složky: Calendula Officinalis (měsíček lékařský), Zea Mays Germ Oil (olej z kukuřičných klíčků), Butyrospermum Parkii Butter (rostlinný tuk Karité = máslovník africký)

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist