Úvodní stránka / Podle období / Profylaxe / Mycí olej pro intimní hygienu, 100 ml

Mycí olej pro intimní hygienu, 100 ml

ochrana, úleva od nevolnosti

Katalogové číslo: EO026.0100
Kategorie: Profylaxe
Kosmetika pro ženy a dívky
Kosmetika péče o rodinu
Koupelové a mycí oleje
Dodací lhůta: skladem
Objem: 100 ml
objem 100 ml: 192 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Mycí olej
Ulevuje při únavě, uvolňuje napětí, přináší pocit odpočinku. Podporuje elasticitu kůže. Je vhodný pro masáže břicha a podbřišku a je použitelný i jako sprchový nebo koupelový olej.
Použití: Nanášíme v malém množství (1-2 lžičky) do dlaně, rozetřeme po celém těle a umyjeme. Používáme i k mytí intimních míst pro zachování pH. Můžeme užít ve stejném množství i pro koupel ve vaně.

Hlavní složky: : Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej), Soybean Oil (sojový olej), Olea Europea (olivový olej), Elaeis Guineensis Oil (red) (carotino – palmový olej), Triticum Sativum Germ Oil (olej z pšeničných klíčků), Lecithin, Anthemis Nobilis (heřmánek pravý), Rosa Canina (růže šípková), Citrus Grandis (grapefruit)

Užití tohoto výrobku podle symptomů najdete v tabulce "Lékárnička aromavýrobků v těhotenství" v záložce "Poradna"

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist