Úvodní stránka / Podle období / Profylaxe / Lipový květ 1 ml absolue 80%

Lipový květ 1 ml absolue 80%

Stabilita, láska, bezpečí

Katalogové číslo: EO072
Kategorie: Profylaxe
Kosmetika pro ženy a dívky
Éterické oleje (silice)
Kosmetika péče o rodinu
Toto zboží není v nabídce, zkuste se porozhlédnout po našich stránkách a vybrat si jiné nebo podobné zboží. Můžete nás také kontaktovat telefonicky na tel. 602 254 050 či emailem obchod@ellinor.cz a my Vám rádi Vaše dotazy zodpovíme.

Detailní popis:

Lipový květ absolue 80%

Stabilita, bezpečí, klid, „jak nahoře, tak dole“ – kořeny má stejně rozklladité jako korunu. Její sladká vůně a srdčité listy jsou jako náruč lásky. Přináší pohodu a pocit milovanosti. Tento olej je předurčen k užití pro každého, od miminek po seniory. Je vhodný ale i při rozchodech, rozvodech, adopci a doporučuje se i pro děti, které vyrůstaly bez lásky, či dokonce byly týrány. Takovou sílu má sladkost této esence.

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist