Úvodní stránka / Podle období / Profylaxe / Grapefruitové jádro hořké, 20 ml

Grapefruitové jádro hořké, 20 ml

imunita,bakterie, plísně,bolesti v krku, akné

Katalogové číslo: EDS021.0020
Kategorie: Profylaxe
Kosmetika pro ženy a dívky
Doplňkový sortiment
Kosmetika péče o rodinu
Dodací lhůta: skladem
Objem: 20 ml
objem 10 ml: 214 Kč  
objem 20 ml: 364 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Grepové jádro hořké - extrakt
Již při koncentraci 0,1% extrakt zpomaluje množení bakterií. Velmi účinně působí proti Candida albicans, Staphylococus aureus, Streptococus beta hemolitický, Trichophyton mentagrophytes, Trichophyton rubrum a Klebsiella pneumoniace. Dezinfikuje ústní dutinu, zmírňuje bolesti zubů a záněty dásní, svědění pokožky. Bez ředění jej lze nanést tam, kde se vyskytují kožní plísně, akné, bradavice. Lze ho přimíchat např. do šamponu, při problémech s pokožkou hlavy, do rostlinného oleje na zmírnění oparů, do vlasového zábalu, Svým vysokým obsahem bioflavoniodů přispívá a harmonizaci orgánů a tkání. Při vnitřním užití je dobré začít s 1-2 kapkami do 50 ml vody.

Vyrábíte-li si domácí kosmetiku, doporučuje se přidat extrakt pro konzervaci a eliminaci tvorby plísní a růstu bakteií v těchto výrobcích.

Extrakt je výborný i pro použití v domácnostech, kde se používá na dezinfekci vody při vytírání, úklidu, praní. Lze jej přikápnout do vody na zalévání květin, kdy zmírňuje tvorbu plísní v květináčích.

Složení: Glycerin 40%, Extrakt z grepových jader 60%

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist