Úvodní stránka / Podle období / Profylaxe / BIO Borovice lesní, 10 ml

BIO Borovice lesní, 10 ml

očista dýchacích cest, posílení imunity; vhodná pro miminka a v těhotenství

Katalogové číslo: EOB001.0010
Kategorie: Profylaxe
Dětská kosmetika
Éterické oleje (silice)
BIO éterické oleje (silice)
Dodací lhůta: skladem
Objem: 10 ml
objem 5 ml: 164 Kč  
objem 10 ml: 289 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Borovice lesní BIO (Pinus Sylvestris; Francie)
Borové jehličí obsahuje pinosolvin – látku omezující růst různých bakterií a původce TBC. Olej napomáhá koncentraci mysli, má antiseptický účinek. Je vhodný při nachlazení, chřipce, zápalu plic, astmatu i proti kuřáckému kašli. Působí na revmatické a svalové únavové bolesti – vhodnou formou je koupel. Prokrvuje a čistí pleť. Zlepšuje činnost vlasové pokožky. Podporuje činnost ledvin a zvyšuje pocit bezpečí, opory a vitality. Borovice lesní v BIO kvalitě je pro svoji jemnost vhodná především v těhotenství a u malých dětí.

100% přírodní rostlinná silice lékopisné kvality

Užití tohoto éterického oleje podle symptomů najdete v tabulce "Lékárnička olejů v těhotenství" a v "Tabulce účinnosti esenciálních olejů" v záložce "Poradna"

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist