Úvodní stránka / Podle období / Kosmetika pro ženy a dívky / Přírodní glycerinové mýdlo LEVANDULE 90 g

Přírodní glycerinové mýdlo LEVANDULE 90 g

relax, zklidnění

Katalogové číslo: EO073
Kategorie: Kosmetika pro ženy a dívky
Kosmetika péče o rodinu
Přírodní mýdla
Dodací lhůta: momentálně vyprodáno
  cena: 84 Kč  

Detailní popis:

Přírodní glycerinové mýdlo LEVANDULE
Mýdlo je vhodné pro smíšenou až mastnou pleť. Vyrábí se z přírodních rostlinných olejů, má zvýšený obsah glycerinu, který podporuje hojení akné, reguluje mastnou pleť. Po použití je pokožka znatelně jemnější, vláčná a příjemně hydratovaná. Je vhodné na holení. Účinky levandule jsou nekonečné; zklidňuje,

Složení: 100% přírodní suroviny: kokosový olej, palmový olej, ricinový olej, stearin, voda, cukr, glycerin, alkohol, éterické oleje. Mýdlo neobsahuje žádné chemické přísady jako jsou stabilizátory, éčka, vosk.

Doporučení: po vybalení z obalu nechte volně na vzduchu vyschnout po dobu dvou až tří týdnů, mýdlo déle vydrží a nerozmáčí se.

Ruční výroba

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist