Kniha Být sama sebou

touha, tvoření, dětství bez otce, smrt, zrození, manželství, rozvod, výchova, učení doma

Katalogové číslo: EDS029
Kategorie: Kosmetika pro ženy a dívky
Doplňkový sortiment
Kosmetika péče o rodinu
KNIHY a DVD
Special line
Dodací lhůta: skladem
cena: 349 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Kniha "Být sama sebou"

Autorka Veronika Vieweghová říká o své knize:

Chtěla bych, aby se knížka alespoň na pár hodin či dnů stala vaší nejlepší přítelkyní, která velmi otevřeně vypráví o svém životě. Přítelkyní, která odhaluje svá tajemství hluboko ukrytá před světem i blízkou rodinou a přiznává svá trápení, ale i velkou touhu být opět sama sebou. Dokáže však naslouchat i vám, a pokud o to stojíte, také poradit nebo nabídnout svůj úhel pohledu.

Moc bych si přála, aby vás tato kniha podpořila na cestě k sobě. Život na Zemi je nádherný! Nevzdávejte se touhy být sama sebou a žít ve vědomých a láskyplných vztazích, přestože za sebou máte bolestné a traumatické zkušenosti.

Vědomé vztahy existují.
A proč si tuto knihu přečíst? Nejen to, ale i mnoho dalšího se dozvíte na: https://www.veronikavieweghova.cz/byt-sama-sebou/

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist