Úvodní stránka / Sortiment / Vzácné silice v jojobě / Santal v jojobě, 10 ml

Santal v jojobě, 10 ml

čistota, jasnost mysli, podpora imunity, afrodiziakum

Katalogové číslo: EO046.0010
Kategorie: Vzácné silice v jojobě
Dodací lhůta: skladem
Objem: 10 ml
objem 5 ml: 199 Kč  
objem 10 ml: 287 Kč  
objem 20 ml: 470 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Santalové dřevo (syn.santal bílý, Santalum Album)
Silice pod názvem santalové dřevo má výrazné účinky na rozmnožovací, močovou a dýchací soustavu. Často se užívá při chronických zánětech těchto orgánů (sedací koupele nebo potírání). Působí proti streptokokům a stafylokoku aureu, a proto je vhodný na mnoho typů bolestí v krku (laryngitida, kašel, ztráta hlasu, chrapot). Uplatní se při trávicích potížích (kolika, gastritida, zánět žlučníku). Známé jsou jeho blahodárné účinky na pokožku (suchá, dehydrovaná pleť, svědění a záněty kůže, suché ekzémy a zejména akné u dospívajících dětí). Santalové dřevo stimuluje činnost sleziny, a tím i produkci bílých krvinek. Účinkuje na bolesti zad související s ledvinami a nadledvinkami. Má významné účinky antidepresivní, meditativní a afrodiziakální. Dává sílu a slouží jako vynikající vzpruha pro ty, kdo se cítí oslabeni a přetíženi.

Jojobový olej se vzácnou silicí je určen k dalšímu ředění.

Užití tohoto oleje podle symptomů najdete v tabulce "Lékárnička olejů v těhotenství" a v "Tabulce účinnosti esenciálních olejů" v záložce "Poradna"

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist