Úvodní stránka / Podle období / Šestinedělí / Kniha Masáže dětí a kojenců

Kniha Masáže dětí a kojenců

- postup při masáži
- masáže jednotlivých částí těla
- masáže v těhotenství a masáž novorozence
- masáže u nemocných dětí

Katalogové číslo: D0019
Kategorie: Šestinedělí
Dětská kosmetika
Doplňkový sortiment
Kosmetika péče o rodinu
KNIHY a DVD
Dodací lhůta: skladem
cena: 297 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Masáže dětí a kojenců - nové, přepracované vydání
Názorné a přehledně uvedení do techniky masáží dětí a kojenců je určeno především rodičům. Poslouží však i pracovníkům pedagogicko-psychologických poraden, pediatrům a také při výukových kurzech v mateřských centrech.
Po teoretickém uvedení do problematiky masáží, v němž čtenáři mohou získat informace o účinnosti masáží u zdravých i nemocných dětí, o významu doteku jako součásti komunikace s dítětem, o souvislostech s aromaterapií a muzikoterapií, následuje srozumitelný popis techinky masáže dokumentovaný 85 fotografiemi, které čtenářům pomohou správě si osvojit postup.

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku, institut aromaterapie, absolvovala kurz masáží dětí a kojenců pod vedením lektorů mezinárodní školy IAIM. Masážím dětí se věnuje již mnoho let. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti. Je zakladatelkou školy vědomého rodičovství.
www.vedomerodicovstvi.cz

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist