Manuka, 10 ml

imunita, dezinfekce, plísně

Katalogové číslo: EOE033.0010
Kategorie: Éterické oleje (silice)
Dodací lhůta: skladem
Objem: 10 ml
objem 5 ml: 207 Kč  
objem 10 ml: 339 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Manuka (Balmín metlatý, Leptospermum Scoparium; Nový Zéland)

Manuka stojí neprávem ve stínu Tea tree oleje. Jak píší některé studie, má mnohonásobně větší účinky než Tea tree. Zvládá léčit různé kožní problémy (plísně, odřeniny, proleženiny, akné, atd.). Je obzvláště vhodná na citlivou pokožku, kde působí relaxačně. Zklidňuje alergické reakce, působí antibakteriálně, antimykoticky, dezinfekčně a to i při použití v domácnosti. Mírní reakce při hmyzím štípnutí, zmírňuje bolesti kloubů a svalů.

Použití: Na pokožku ředíme do rostlinného oleje, ale lze použít i neředěnou. Pro dezinfekci při vytírání lze přidat do vody 10 kapek. Dezinfekce prádla při praní - 1 čaj. lžička při máchání.

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist