Lemongrass, 10 ml

osvěžení, zklidnění, dezinfekce pro pokožku

Katalogové číslo: EOE035.0010
Kategorie: Éterické oleje (silice)
Dodací lhůta: skladem
Objem: 10 ml
objem 10 ml: 165 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Lemongrass, Cymbopogon Citratus Oil, Indie
Výborný éterický olej s dezinfekčníními účinky na pokožku (akné,dezinfekce tváře po holení, podrážděná pokožka). Má osvěžující a rozradostňující účinky, klidní nervovou soustavu. Účinný je při zánětech vedlejších dutin dýchacích cest (sinusitida), při chřipkových projevech a rýmě. Podporuje trávení, pomáhá při pohmožděninách (obklady). Má repelentní účinky. Brzdí růst nádorů a může pomáhat rozpouštět ledvinové kameny.
Použití: Na pokožku jej používáme vždy ředěný v rostlinném oleji. Používáme-li na podrážděná místa, nanášíme 2 k/ 3x denně do vyhojení.

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist