Úvodní stránka / Sortiment / Éterické oleje (silice) / Geranium, bourbon, 10 ml

Geranium, bourbon, 10 ml

hojí pohmožděniny, harmonizuje hladiny hormonů

Katalogové číslo: EOE009.0010
Kategorie: Éterické oleje (silice)
Dodací lhůta: skladem
Objem: 10 ml
objem 5 ml: 189 Kč  
objem 10 ml: 310 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Geranium (syn.pelargonie vonná, Pelargonium Graveolens; Réunion)
Tlumí zánětlivé procesy v ranách (popáleniny, všechny typy vředů, pásové opary, afty, zánět jazyka, stomatitida, oční zánět, omezuje tvorbu jizev). Natíráme kolem otevřeného místa. Léčí bolesti v krku (inhalace, zábaly). Velmi výrazné účinky má geranium na nervový systém (deprese, nervové napětí). Stimuluje kůru nadledvinek, a proto se může použít k vyrovnání nedostatečné funkce androgenů či estrogenů, např. při menopauze nebo premenstruačním syndromu. Působí mírně diureticky (léčba kamenů v močových cestách), proti průjmu, pomáhá při tuberkulóze, vnějším i vnitřním krvácení, při obličejové neuralgii a suchých ekzémech. Užívá se jako repelent (proti vším a roupům). Má harmonizující účinky a vyrovnává emocionální extrémy. Je to vysoce čistící olej a může přispět k regulaci nervového napětí a hormonální nerovnováhy u mužů i u žen. Vynikajícím způsobem harmonizuje v šestinedělí.
Geranium není vhodné používat v prvních třech měsících těhotenství a pak jen ve velmi nízké koncentraci pod dohledem zkušeného aromaterapeuta!

100% přírodní rostlinná silice lékopisné kvality

Užití tohoto éterického oleje podle symptomů najdete v tabulce "Lékárnička olejů v těhotenství" a v "Tabulce účinnosti esenciálních olejů" v záložce "Poradna"

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist