Úvodní stránka / Podle období / Šestinedělí / Masážní olej na prsa (podpora kojení), 50 ml

Masážní olej na prsa (podpora kojení), 50 ml

podpora kojení, harmonie

Katalogové číslo: EO021.0050
Kategorie: Šestinedělí
Dodací lhůta: skladem
Objem: 50 ml
objem 50 ml: 227 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Masážní olej na prsa
Používáme během celého období kojení. Zlepšuje elasticitu a jemnost pokožky, je hypoalergenní. Gerániová silice harmonizuje hladinu ženských hormonů. Podporuje prokrvení tkání, napomáhá stimulaci tvorby mateřského mléka. V pozdním stádiu těhotenství jemnou masáží utužuje bradavky a též podporuje harmonický průběh laktace.

Hlavní složky: Hypericum Perforatum (třezalka tečkovaná), Olive Oil (olivový olej), Almond Oil (mandlový olej), Geranium Oil (geranium = kakost - muškátovník), Mentha Piperita (máta peprná)

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist