Úvodní stránka / Podle období / Šestinedělí / Geraniový olej, 20 ml

Geraniový olej, 20 ml

masážní, zklidňující

Katalogové číslo: EO008.0020
Kategorie: Šestinedělí
Dodací lhůta: skladem
Objem: 20 ml
objem 20 ml: 164 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Gerániový olej
Jemný masážní olej na zlepšení elasticity kůže. Přípravek je vhodný na masáž podbřišku, ke zklidnění, k ochraně citlivé pokožky a k jejímu zvláčnění v období šestinedělí. Pupalkový olej spolu s dalšími rostlinnými oleji příznivě ovlivňuje fyziologické pochody kůže. Kompozice silic má psychogenní účinek.
Použití: Olej jemně vtíráme do pokožky v oblasti podbřišku.

Hlavní složky: Oenothera Biennis Oil (pupalkový olej), Armeniaca Vulgaris Oil (meruňkový olej), Butyrospermum Parkii Butter (rostlinný tuk Karité = máslovník africký), Pelargonium Odoratum (pelargonie (muškátovník) vonná), Rosa Centifolia (růže stolistá), Laurus Nobilis (vavřín vznešený), Salvia Officinalis (šalvěj lékařská)

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist