Úvodní stránka / Podle období / Šestinedělí / Anionlady - dámské vložky slipové

Anionlady - dámské vložky slipové

hygiena, čistota, zdraví

Katalogové číslo: D00048
Kategorie: Šestinedělí
Kosmetika pro ženy a dívky
Doplňkový sortiment
Kosmetika péče o rodinu
cena: 69 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Anionlady - dámské vložky slipové
Balení obsahuje 25 ks bavlněných vložek na každodenní použití. Délka 15,5 cm.

"Anionlady" antibakteriální aniontové vložky s ultra vysokou vstřebatelností. Zajistí vám zdraví, sebevědomí a jistotu v každém věku. Určené pro každodenní použití. Absorbují až 30 ml tekutiny. Aniontové vložky pohlcují pachy, eliminují škodlivé bakterie, působí protizánětlivě a antimykoticky, udržují správné pH pokožky, posilují imunitní systém, zlepšují hormonální rovnováhu, působí vitalizačně, zvyšují odolnost vůči stresu, zlepšují látkovou výměnu, eliminují nepříjemný zápach. Doba účinnosti anionového pásku až 20 hodin.
Aniontový čip ve vložkách Anionlady může vytvářet až 5800 aniontů na 1 centimetr krychlový. Efektivně odstraňuje příčiny zánětu vaginální sliznice a také zabraňuje rozmnožování bakterií působících různé záněty. Většina ženských nemocí bývá způsobena bakterií Anaerolinea. Použití vložek Anionlady umožňuje zlepšit metabolismus a vnitřní sekreci, posílit imunitu, stabilizovat tlak, ničit bakterie, zmírnit zánět, odstranit nepříjemný zápach a zbavit se únavy. Aniontové vložky Anionlady pečují o zdraví žen a jsou nenahraditelným pomocníkem při dodržování osobního zdraví. Tento výrobek má všechny potřebné atesty v rámci EU a potvrzení o zdravotní kvalitě.

Použití: * během menstruace * v poporodním období * při náchylnosti k infekcím močových cest * při aktivním sexuálním životě * po použití bazénu

Pomáhají při: * problémech porodních cest (svědění, mykózy, záněty) * potížích s močovou inkontinencí * zánětech močových cest * poruchách funkce nadledvinek * problémech s vyměšováním (záněty, polypy, hemoroidy) * potížích s prostatou * mykózách * bakteriálních infekcích

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2019

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist