Úvodní stránka / Podle období / Profylaxe / Tajemný příslib - mýdlo s bambuckým máslem

Tajemný příslib - mýdlo s bambuckým máslem

cena: 125 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Tajemný příslib - mýdlo s bambuckým máslem

Použití: Velmi jemné mýdlo s příjemnou vůní máty a kakaa, obsahuje nimbový prášek, který se vyznačuje protizánětlivými účinky. Je vhodné pro suchou a citlivou pleť.

Složení: Bambucké máslo, olivový, kokosový, slunečnicový, řepkový, ricinový a avokádový olej, voda. Esenciální olej máta.

Jemné mýdlo bez palmového oleje. Bambucké máslo (Shea butter nebo Karité)se získává z plodů afrického stromu máselníku afrického. Obsahuje velké množství výživných složek jako jsou např. vitamíny, vosky a nenasycené mastné kyseliny. Má regenerační a antibakteriální účinky. Pomáhá udržet pleť vláčnou, hydratovanou a jemnou. Ricinový olej pokožku hydratuje, avokádový obnovuje její elasticitu. Esenciální oleje použité v mýdlech mají rovněž antibakteriální účinky a kromě nich prostě úžasně voní. Barvy jim propůjčila opět pouze příroda … mletý jantar, kurkuma, kopřiva, řepík, aktivní uhlí ze skořápek kokosových ořechů, rakytníkový olej a nimbový prášek

Hmotnost 105 g +/- 10% odpar

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist