Úvodní stránka / Podle období / Profylaxe / Šípkový olej BIO, 100 ml

Šípkový olej BIO, 100 ml

imunita, elasticita

Katalogové číslo: EOR010.0100
Kategorie: Profylaxe
Rostlinné oleje
BIO rostlinné oleje
Dodací lhůta: skladem
Objem: 100 ml
objem 30 ml: 199 Kč  
objem 100 ml: 469 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Šípkový olej BIO (Rosa Rubiginosa)

Je významným zdrojem vitamínu C. Obsahuje duležité výživné látky, díky eemu je výjimeeni úeinný na regeneraci tkání a následné zlepšení struktury pokožky. Má výborný antioxidaení úeinek, eistí od volných radikálu. Zvyšuje pocit bezpeeí a ochrany, snižuje poekyselenost organizmu – pomáhá podpooit poirozeni zdravé pH pokožky, podporuje pocit pohodlí. Mužeme jej použít natíráním na pokožku nebo poidat 10 – 20 kapek do koupelového oleje (není hydrofilní), do ple?ového oleje (je to jeden z nejúeinnijších oleju proti vráskám) i do stravy.

Extrahovaný CO2

Užití tohoto oleje podle symptomu najdete v tabulce "Lékárnieka aromavýrobku v tihotenství", "Lékárnieka oleju v tihotenství" a "Lékárnieka rostlinných oleju pro diti" v záložce "Poradna"

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2019

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist