Úvodní stránka / Podle období / Profylaxe / Šípkový olej BIO, 100 ml

Šípkový olej BIO, 100 ml

imunita, elasticita

Katalogové číslo: EOR010.0100
Kategorie: Profylaxe
Rostlinné oleje
BIO rostlinné oleje
Dodací lhůta: skladem
Objem: 100 ml
objem 30 ml: 199 Kč  
objem 100 ml: 469 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Šípkový olej BIO (Rosa Rubiginosa)

Je významným zdrojem vitamínu C. Obsahuje důležité výživné látky, díky čemu je výjimečně účinný na regeneraci tkání a následné zlepšení struktury pokožky. Má výborný antioxidační účinek, čistí od volných radikálů. Zvyšuje pocit bezpečí a ochrany, snižuje překyselenost organizmu – pomáhá podpořit přirozeně zdravé pH pokožky, podporuje pocit pohodlí. Můžeme jej použít natíráním na pokožku nebo přidat 10 – 20 kapek do koupelového oleje (není hydrofilní), do pleťového oleje (je to jeden z nejúčinnějších olejů proti vráskám) i do stravy.

Extrahovaný CO2

Užití tohoto oleje podle symptomů najdete v tabulce "Lékárnička aromavýrobků v těhotenství", "Lékárnička olejů v těhotenství" a "Lékárnička rostlinných olejů pro děti" v záložce "Poradna"

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist