Úvodní stránka / Podle období / Profylaxe / Půlnoční kouzlo - mýdlo s bambuckým máslem

Půlnoční kouzlo - mýdlo s bambuckým máslem

cena: 125 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Půlnoční kouzlo - mýdlo s bambuckým máslem

Použití: Mýdlo s aktivním uhlím Vám pomůže vyčistit problematickou pleť bez podráždění a vedlejších účinků. Velmi dobře na sebe váže nečistoty, používáním se předchází infekci, zklidňuje podrážděnou pokožku. Při kontaktu s pokožkou na sebe váže nejenom vlhkost, ale také nečistoty a škodlivé látky zanášející póry, jejichž působením vzniká akné. Mýdlo nečistoty rozpustí a lze je snadno odstranit opláchnutím čistou vodou.

Složení: Bambucké máslo, olivový, kokosový, slunečnicový, řepkový, ricinový a avokádový olej, voda, AKTIVNÍ UHLÍ, esenciální oleje anýz, hřebíček, litsea cubeba a tea – tree. Esenciální oleje byly voleny tak, aby měly rovněž antibakteriání účinky a svojí jemně kořeněnou vůní doplňovaly krásnou černou barvu mýdla.

Hmotnost 105 g +/- 10% odpar

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist