Úvodní stránka / Podle období / Profylaxe / Olej pro elasticitu kůže, 100 ml

Olej pro elasticitu kůže, 100 ml

přizpůsobivost, detoxikace, ochrana

Katalogové číslo: EO033.0100
Kategorie: Profylaxe
Kosmetika pro ženy a dívky
Kosmetika péče o rodinu
Dodací lhůta: skladem
Objem: 100 ml
objem 100 ml: 333 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Olej pro elasticitu kůže

Nanášíme 1–3krát denně podle potřeby na prsa, boky, bříško, hýždě, stehna i další místa vyžadující zvýšenou péči. Přináší pocit úlevy, odlehčení, čistoty, pružnosti a hebkosti kůže. Je vynikající též v období těhotenství jako prevence proti tvorbě strií. Obsažené éterické oleje přinášejí nastávající mamince psychickou pohodu a děťátko připravují pro příchod na svět. Pravidelně masírujeme už od počátku těhotenství až do 3. měsíce po porodu.

Hlavní složky: Almond Oil (mandlový olej), Triticum Sativum Germ Oil (olej z pšeničných klíčků), Citrus Grandis (grapefruit), Rosa Canina (růže bulharská OTTO)

Užití tohoto výrobku podle symptomů najdete v tabulce "Lékárnička aromavýrobků v těhotenství" v záložce "Poradna"

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist