Úvodní stránka / Podle období / Profylaxe / Olej na hráz, 20 ml

Olej na hráz, 20 ml

elasticita, detoxikace, intimita

Katalogové číslo: EO031.0020
Kategorie: Profylaxe
Dodací lhůta: skladem
Objem: 20 ml
objem 20 ml: 149 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Olej na hráz
Masáž hráze zvláčňuje a uvolňuje tkáň a navíc zlepšuje její prokrvení, čímž se zvyšuje roztažitelnost a elasticita hráze. Masírovat začínáme alespoň 6 – 8 týdnů před předpokládaným termínem porodu po dobu 2 – 5 min, podle potřeby i několikrát denně. Masírujeme tak, že zasuneme palec do perinea a z druhé strany 2 prsty. Krouživým pohybem promasírujeme po celém obvodu a zvláště pak v oblasti hráze. Olej může být dobrým pomocníkem při porodu a je vhodný též na hojivou masáž po něm (pomáhá zmírnit i těžké zážitky z minulých porodů). Je velmi vhodné a příjemné, aby vám při této masáži pomohl partner.

Hlavní složky: Hypericum Perforatum (třezalka tečkovaná), Olive Oil (olivový olej), Triticum Sativum Germ Oil (olej z pšeničných klíčků), Linum Usitatsisimum Oil (lněný olej), Salvia Sclarea (šalvěj muškátová), Rosa Canina (růže bulharská OTTO)

Užití tohoto výrobku podle symptomů najdete v tabulce "Lékárnička aromavýrobků v těhotenství" v záložce "Poradna"

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist