Úvodní stránka / Podle období / Profylaxe / Malinový olej BIO, 30 ml

Malinový olej BIO, 30 ml

ochrana,výživa, péče

Katalogové číslo: EOR002.0030
Kategorie: Profylaxe
Rostlinné oleje
Kosmetika péče o rodinu
BIO rostlinné oleje
Sluneční ochrana a péče
Dodací lhůta: skladem
Objem: 30 ml
objem 30 ml: 229 Kč  
objem 50 ml: 399 Kč  
objem 100 ml: 579 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Malinový olej BIO - olej z malinových jader lisovaný za studena
Jedná se o luxusní olej, který pro svůj vysoký obsah esenciálních mastných kyselin nasycených (linolová, alfa - linolenová, ellagová) i nenasycených (Omega 3 a 6) a vitamínů (A,E) snižuje negativní vliv volných radikálů a má ochranný, vyhlazující, hydratující a stimulační účinek na naši pokožku (vrásky, eliminace jizev). Spíše než k ochraně pokožky před slunečním zářením, přispívá k její výborné regeneraci po slunění. Je to velmi lehký olej, který neucpává póry a nezanechává pocit mastnoty. Rychle se vstřebává a pokožku výborně hydratuje. Působí protizánětlivě, proto pomáhá i s projevy ekzémů, lupénky a akné.

Použití: Olej nanášíme dle potřeby i několikrát denně na obličej, krk, dekolt, celé tělo i vlasy. Můžeme jej používat čistý, ale i v různých poměrech s dalšími oleji (jojobovým, mandlovým, meruňkovým, apod.) nebo jej přidat i do jiných rostlinných olejů či kosmetických výrobků a tím zvýšit jejich účinnost.

Malá osobní zkušenost z naší firmy: Po krátkém používání jsme se do tohoto oleje zamilovaly a moc si ho oblíbily.

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist