Úvodní stránka / Podle období / Profylaxe / Líbezný spánek - přírodní mýdlo s kozím mlékem

Líbezný spánek - přírodní mýdlo s kozím mlékem

cena: 120 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Líbezný spánek - přírodní mýdlo s kozím mlékem

Účinky: zjemňuje a zklidňuje pleť, pomáhá na problematickou pleť, vhodné při intimní hygieně. Díky meduňce pomáhá se zklidněném mysli a přispívá k relaxaci a duševnímu uvolnění.

Složení: olivový, kokosový a palmový olej, voda, čerstvé kozí mléko, extrakt z rozmarýnu, macerát a okvětí měsíčku lékařského, esenciální olej – meduňka.

Olivový olej vyživuje a zjemňuje pleť, kokosový olej pro nádhernou krémovou pěnu a palmový olej pro pevnost mýdla. Kozí mléko je výborný antioxidant, obsahuje velké množství vitamínů, stopových prvků a enzymů, které jsou při metodě výroby mýdla “zastudena” v mýdle zachovány. Zemité barvy mýdel je dosaženo pouze bylinkami, kořením a maceráty z nich. Žádná syntetická a potravinářská barviva v nich nenajdete.
Po použití nechte mýdlo oschnout a nenechávejte stát v mokru.

Hmotnost 105 g +/- 10% odpar

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist