Úvodní stránka / Podle období / Porod / Porodní masážní olej, 20 ml

Porodní masážní olej, 20 ml

láska, sebedůvěra, tišení bolesti

Katalogové číslo: EO039.0020
Kategorie: Porod
Dodací lhůta: skladem
Objem: 20 ml
objem 20 ml: 144 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Porodní masážní olej
Podporuje odvahu a sílu maminky i miminka, stimuluje dobré a hluboké dýchání, rozpouští pocit „nezvladatelných“ tenzí a překážek.
Použití: Pro přípravu na porod a během porodu můžeme masírovat krouživými pohyby na ramenou mezi lopatkami, na křížové kosti, bocích, stehnech, podbřišku a patách. Roztíráme do stran v dolních partiích páteře a všude, kde je to rodičce příjemné.

Hlavní složky: Hypericum Perforatum (třezalka tečkovaná), Olive Oil (olivový olej), Rosa Canina (růže šípková), Commiphora Myrrha (myrha)

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist