Úvodní stránka / Podle období / Kosmetika pro ženy a dívky / Řebříčkový mycí olej, 100 ml

Řebříčkový mycí olej, 100 ml

hojivý, afrodiziakální

Katalogové číslo: EO065.0100
Kategorie: Kosmetika pro ženy a dívky
Kosmetika péče o rodinu
Koupelové a mycí oleje
Dodací lhůta: skladem
Objem: 100 ml
objem 100 ml: 299 Kč  
objem 200 ml: 459 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Řebříčkový mycí olej

Posiluje dno pánevní, utišuje napětí a tlaky. Hojí staré rány fyzické, citové i mentální. Posiluje naladění na intimní citové prožitky. Obsažený karotenový olej podporuje regeneraci kůže se sklonem k šupinatění a suchosti.

Použití: Nanášíme v malém množství (1-2 lžičky) do dlaně, rozetřeme po celém těle a umyjeme. Používáme i k mytí intimních míst pro zachování pH. Můžeme použít ve stejném množství pro koupel ve vaně.

Hlavní složky:Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej), Soybean Oil (sojový olej), Elaeis Guineensis Oil (red) (carotino – palmový olej), Lecithin, Achillea Millefolium Oil (řebříček obecný), Citrus Limonum Oil (citron), Cananga Odorata Oil (ylang-ylang), Levandula Angustifolia Oil (levandule úzkolistá)

Užití tohoto výrobku podle symptomů najdete v tabulce "Lékárnička aromavýrobků v těhotenství" v záložce "Poradna"

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist