Balzám na nohy, 100 ml

regenerace, pružnost, úleva

Katalogové číslo: EO001.0100
Kategorie: Kosmetika péče o rodinu
Dodací lhůta: skladem
Objem: 100 ml
objem 100 ml: 229 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Balzám na nohy
Speciální balzám pro uvolnění napětí a únavy. Pomáhá při problémech s křečovými žilami, je vhodný pro změkčení ztvrdlé kůže, regeneraci prasklin, harmonizuje a celkově posiluje.
Použití: Nanášíme v jemných vrstvách pro prevenci 1x denně, při problémech i vícekrát denně. Nemasírujeme, jen lehce protíráme.

Hlavní složky: Hypericum Perforatum (třezalka tečkovaná), Olea Europea( olivový olej), Aqua (demineralizovaná voda), Geranium Oil (geraniump=kakost - muškátovník), Nardostachys Jatamansi (nardovník atamanský), Citrus Grandis (grapefruit), Lavandula Angustifolia (levandule úzkolistá), Comiphorra Myrrha (myrha)

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist