Úvodní stránka / Podle období / Dětská kosmetika / Radovánek NÁHRADNÍ NÁPLŇ (od 9. měs.) bez rozprašovače, 200 ml

Radovánek NÁHRADNÍ NÁPLŇ (od 9. měs.) bez rozprašovače, 200 ml

posiluje imunitu, čistí a zvlhčuje prostory

Katalogové číslo: E00059.0200
Kategorie: Dětská kosmetika
Kosmetika péče o rodinu
Objem: 200 ml
Toto zboží není v nabídce, zkuste se porozhlédnout po našich stránkách a vybrat si jiné nebo podobné zboží. Můžete nás také kontaktovat telefonicky na tel. 602 254 050 či emailem obchod@ellinor.cz a my Vám rádi Vaše dotazy zodpovíme.

Detailní popis:

Radovánek náhradní náplň ve 200 ml bílé lahvi, ze které si můžete dolít do lahvičky s rozprašovačem.
Působí preventivně proti chorobám horních a dolních cest dýchacích, při zahlenění pomáhá hleny rozpouštět a uvolňuje dýchací cesty. Je velkým pomocníkem v době spánku děťátka a ve věku, kdy dítě ještě neumí smrkat. Při zánětech působí antibioticky. Je silnější než osvěžovač vzduchu Elinka.
Použití: Pro prevenci nastříkáme do ovzduší, kde se pohybujeme či spíme (už při 2% koncentraci je zničeno 75% choroboplodných zárodků ve vzduchu). Při onemocnění nastříkneme na čelo, hrudníček a chodidla. Chráníme oči!

Hlavní složky: Aqua (demineralizovaná voda), Glycerol, Pinus Mugo (borovice kleč), Eucalyptus globulus (eukalyptus (blahovičník) kulatoplodý), Abies Alba (jedle bělokorá), Geranium Oil (geranium = kakost - muškátovník), Thymus Vulgaris (tymián obecný)

Užití tohoto výrobku podle symptomů najdete v tabulce "Lékárnička aromavýrobků pro děti" v záložce "Poradna"

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist