Úvodní stránka / Podle období / Dětská kosmetika / Olivové mýdlo s mateřídouškou 90 g

Olivové mýdlo s mateřídouškou 90 g

Katalogové číslo: EO037:0080
Kategorie: Dětská kosmetika
Kosmetika péče o rodinu
Přírodní mýdla
Dodací lhůta: momentálně vyprodáno
  cena: 76 Kč  

Detailní popis:

Olivové mýdlo s mateřídouškou
Ručně vyráběné přírodní mýdlo je velmi vhodné pro jemnou dětskou pokožku a citlivou pleť. Obsahuje velké množství olivového oleje. Neobsahuje chemické přísady. Podporuje pružnost pokožky a je hojivé. Je vhodné pro každodenní péči i pro prevenci při dýchacích obtížích. Příznivě ovlivňuje imunitní systém, uvolňuje hleny při zánětech dutin. Má antibakteriální a antimykotické účinky.

Složení: kokosový, palmový a ricinový olej, rostlinný vosk, glycerín, mateřídouška. Mýdlo neobsahuje žádné chemické přísady.

Doporučení: po vybalení z obalu nechte volně na vzduchu vyschnout po dobu dvou až tří týdnů, mýdlo déle vydrží a nerozmáčí se.

Užití tohoto výrobku podle symptomů najdete v tabulce "Lékárnička aromavýrobků pro děti" v záložce "Poradna"

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist