Úvodní stránka / Podle období / Dětská kosmetika / Olej na dásně, 20 ml

Olej na dásně, 20 ml

hojivý, tišící

Katalogové číslo: EO030.0020
Kategorie: Dětská kosmetika
Kosmetika péče o rodinu
Dodací lhůta: skladem
Objem: 20 ml
objem 20 ml: 169 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Olej na dásně
Zklidňující olej s éterickými oleji z heřmánku římského a levandule, který používáme od 9. týdne věku dítěte. Zmírňuje bolest při prořezávání zoubků.
Použití: Olej nanášíme na bod ve středu brady („dolíček“). Jemně jej také vtíráme zvenku na tvářičku v místech, kde je choulostivé místo a do oblasti kolem uší.

Hlavní složky: Olea Europaea (olivový olej), Buxus Chinensis Seed Oil (jojobový olej), Levandula Angustifolia (levandule úzkolistá), Anthemis Nobilis (heřmánek římský), Lecithin

Užití tohoto výrobku podle symptomů najdete v tabulce "Lékárnička aromavýrobků pro děti" v záložce "Poradna"

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist