Úvodní stránka / Podle období / Dětská kosmetika / Mandarinkový koupelový olej, 200 ml

Mandarinkový koupelový olej, 200 ml

radost, osvěžení

Katalogové číslo: EO019.0200
Kategorie: Dětská kosmetika
Kosmetika péče o rodinu
Koupelové a mycí oleje
Dodací lhůta: skladem
Objem: 200 ml
objem 100 ml: 199 Kč  
objem 200 ml: 324 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Mandarinkový koupelový olej
Navozuje pocit radosti a osvěžení. Uvolňuje napětí na fyzické i citové úrovni. Vnáší radost do života, a proto patří k nejoblíbenějším u dětí i dospělých. Při pravidelném používání zabraňuje vysoušení dětské pokožky, chrání ji a příznivě působí při lupénce a ekzémech s výjimkou alergií na citrusy. Pro svůj zchlazující účinek je vhodný na koupel při přehřátí sluncem a zvýšených teplotách. U malých dětí zchlazujeme jenom vůní. Je možné ho použít do koupele pro děťátko od 3. měsíce. Používáme 1 malou lžičku na vaničku a 1 polévkovou lžíci do vany pro děti od 2 let.

Hlavní složky: Soybean Oil (sojový olej), Citrus Nobilis (citroník vznešený), Citrus Dulcis (pomeranč sladký), Lecithin

Užití tohoto výrobku podle symptomů najdete v tabulce "Lékárnička aromavýrobků pro děti" a "Lékárnička aromavýrobků v těhotenství" v záložce "Poradna"

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist