Úvodní stránka / Podle období / Dětská kosmetika / Balzám na průdušky, 50 ml

Balzám na průdušky, 50 ml

zklidňující, uvolňující

Katalogové číslo: EO002.0050
Kategorie: Dětská kosmetika
Dodací lhůta: skladem
Objem: 50 ml
objem 50 ml: 209 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Balzám na průdušky
Autorka říká o své knize:

Je vhodný k ošetření vysušených míst na celém těle dítěte. V zimních měsících působí jako ochranný krém proti extrémním vnějším vlivum. Vybraná směs éterických olejů přispívá ke klidnému dýchání.
Použití: Nanášíme několikrát denně na hrudník, ramena, čelo, líce i chodidla u dětí a dospělých. Po odeznění akutních problémů nanášíme ještě 1x denně po dobu 3 dnů.

Hlavní složky: Helianthus Annuus Seed Oil BIO (slunečnicový olej), Cera Alba (včelí vosk), Papaver Somniferum Seed Oil (makový olej), Oenothera Biennis Oil BIO (pupalkový olej), Citrus Limonum (citron), Eucalyptus Globulus (eukalyptus (blahovičník) kulatoplodý), Citrus Bergamia (bergamot), Citrus Nobilis (citroník největší), Pinus Mungo (borovice kleč)

Užití tohoto výrobku podle symptomu najdete v tabulce "Lékárnička aromavýrobků pro děti" v záložce "Poradna"

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist