Úvodní stránka / Sortiment / Vzácné silice v jojobě / Neroli v jojobě, 10 ml

Neroli v jojobě, 10 ml

úleva od starostí, afrodiziakum

Katalogové číslo: EO028.0010
Kategorie: Vzácné silice v jojobě
Dodací lhůta: skladem
Objem: 10 ml
objem 5 ml: 199 Kč  
objem 10 ml: 324 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Neroli (syn.citroník pomerančový hořký, Citrus Aurantium ssp. Amara)
Silice z pomerančových květů. První začala vůni pomerančových květů používat jako parfém Anne-Marie, princezna z Neroli. Neroli má svěží květinovou vůni s hořkým nádechem. Patří k nejúčinnějším uklidňujícím a antidepresivním olejům (pomáhá při úzkosti, nespavosti, šoku, panice, depresi). Čistí mysl, rozpouští stále se opakující myšlenky vnitřní sebekritiky a pocity viny. Napomáhá soustředění, je to antispazmatikum, uklidňuje bušení srdce, povzbuzuje trávení, prospívá při chronickém průjmu a plynatosti. Osvědčené jsou i jeho blahodárné účinky na popraskané žilky, strie, jizvy a suchou kůži. Olej má rovněž afrodiziakální účinky, odbourává bloky v intimním životě.

Jojobový olej se vzácnou silicí je určen k dalšímu ředění.

Užití tohoto oleje podle symptomů najdete v tabulce "Lékárnička olejů v těhotenství" a v "Tabulce účinnosti esenciálních olejů" v záložce "Poradna"

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist