Úvodní stránka / Sortiment / Vzácné silice v jojobě / Heřmánek římský v jojobě, 10 ml

Heřmánek římský v jojobě, 10 ml

uvolňuje napětí, protizánětlivý; vhodný pro miminka a v těhotenství

Katalogové číslo: EO010.0010
Kategorie: Vzácné silice v jojobě
Dodací lhůta: skladem
Objem: 10 ml
objem 5 ml: 189 Kč  
objem 10 ml: 299 Kč  
objem 20 ml: 529 Kč  
objem 50 ml: 1 125 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Heřmánek římský (Anthemis Nobilis)
Uvolňuje napětí, je protizánětlivý. Účinný při astmatu, bronchitidě a cystitidě. Snižuje horečku, podporuje pocení, napomáhá trávení. Heřmánek je často předepisován při bolestech hlavy, ucha, migréně, dolní části zad, jater, sleziny (překrvení sleziny, žloutenka, chudokrevnost), menstruačních křečích, k vyvolání menstruace, při revmatických bolestech, hemeroidech a vaginálních zánětech (sedací koupele). Pomáhá při močových kamenech a často se doporučuje v případě zánětu ledvinové pánvičky nebo močovodu vyvolaného kameny. Vhodný na ekzémy, alergie a lupénku. Olej z něj působí jako antialergen a jako celkově utišující prostředek. Působí antidepresivně, zklidňuje, usnadňuje porod. Dá se úspěšně užít proti bolestem při prořezávání zoubků i při kolice. Zvyšuje imunitu podpořením tvorby bílých krvinek. Na duševní úrovni pomáhá přijmout a transformovat („strávit“) náročné životní situace. Je vynikající i pro léčbu dětí. Pro svoji jemnost je vhodný v těhotenství a pro malé děti.

Jojobový olej se vzácnou silicí je určen k dalšímu ředění.

Užití tohoto oleje podle symptomů najdete v tabulce "Lékárnička olejů v těhotenství" a v "Tabulce účinnosti esenciálních olejů" v záložce "Poradna"

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist