Úvodní stránka / Sortiment / Vzácné silice v jojobě / Helichrysum v jojobě, 10 ml

Helichrysum v jojobě, 10 ml

hojivý, uvolňující bolest hlubokých ran, průvodce traumatu

Katalogové číslo: EO055.0010
Kategorie: Vzácné silice v jojobě
Objem: 10 ml
objem 5 ml: 189 Kč  
objem 10 ml: 259 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Helichrysum (Smil italský , Helichrystum Italicum; Itálie)
Pomáhá vykašlávat a uvolňovat hleny zejména nashromážděných smutků. Ulevuje napětí a křečím, hojí rány na fyzické i psychické rovině. Pomáhá překonat a rozpustit hluboké rány a traumata na vědomé i nevědomé úrovni.

Použití:
V akutním stavu dáváme 1kp do lžičky základního oleje a natíráme denně dle potřeby na fyzicky nebo psychicky bolává místa po dobu tří týdnů (např. potrat).
V období hojení používáme 1kp/ týden do oleje na ošetření bolavého místa nebo na koupel. Do této směsi můžeme přidat i 10kp citronu. (v případě potratu užíváme směs do doby fyziologického porodu)
Pro podporu zdravého seběvědomí používáme ještě 3 měsíce koupelový olej s přidáním jedné kapky Helichrysa (rozpustí zbylý strach z potratu dalšího dítěte)

100% přírodní rostlinná silice lékopisné kvality

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist