Úvodní stránka / Sortiment / Doplňkový sortiment / Masáže dětí a kojenců DVD

Masáže dětí a kojenců DVD

- masáž miminka
- masáž předškolního dítěte
- masáž dítěte se zdravotním postižením
- masáž školního dítěte

Katalogové číslo: D0003
Kategorie: Doplňkový sortiment
KNIHY a DVD
Dodací lhůta: skladem
cena: 150 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Masáže dětí a kojenců DVD

Výukový film masáží dětí a kojenců je určen především rodičům. Mohou jej využít i pediatři, pracovníci pedagogicko-psychologických poraden, kojeneckých ústavů, porodnic, stacionárních zařízení a mateřských center. V úvodu jsou diváci seznámeni se zásadami a účinností masáží u zdravých i nemocných dětí, s vlivem doteku na prohloubení vazby a komunikace mezi rodiči a dětmi, na zklidnění dětí a posílení jejich imunity, na rozpouštění hlenů a uvolnění břišní koliky. Následuje názorná instruktáž masáží dětí různých věkových skupin.
Film je doplněn informacemi o účincích aromaterapie pro relaxační i léčebné účely.

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku, institut aromaterapie, je lektorkou mezinárodní organizace masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje od roku 1993. Je zakladatelkou školy vědomého rodičovství - www.vedomerodicovstvi.cz

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist