Úvodní stránka / Sortiment / Doplňkový sortiment / Atopický ekzém, alergie, astma

Atopický ekzém, alergie, astma

příčiny, postupy, léčba

Katalogové číslo: D0037
Kategorie: Doplňkový sortiment
KNIHY a DVD
Dodací lhůta: skladem
Toto zboží není v nabídce, zkuste se porozhlédnout po našich stránkách a vybrat si jiné nebo podobné zboží. Můžete nás také kontaktovat telefonicky na tel. 602 254 050 či emailem obchod@ellinor.cz a my Vám rádi Vaše dotazy zodpovíme.

Detailní popis:

Atopický ekzém, alergie, astma
V této knize najdete možné příčiny a pozadí vzniku alergických reakcí, různé možnosti přírodní léčby atopického ekzému, astmatu a jiných alergických potíží. Některé postupy při zevním ošetřování atopického ekzému. Důležitou součástí je léčba výživou s vyloučením živočišných bílkovin. Množství informací o vhodných potravinách, návody a recepty na přípravu jídel pro děti i dospělé trpící alergiemi, a též vhodnou výživu pro kojená, či částečně kojená miminka s atopickým ekzémem.

Autorkou je vynikající homeopatka MUDr. Judita Hofhanzlová

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist