Úvodní stránka / Sortiment / Rostlinné oleje / Dýňový olej BIO, 100 ml

Dýňový olej BIO, 100 ml

doplnění, hojení, úleva při lupénce a křečích

Katalogové číslo: EOR001.0100
Kategorie: Rostlinné oleje
BIO rostlinné oleje
Dodací lhůta: skladem
Objem: 100 ml
objem 100 ml: 179 Kč  
objem 200 ml: 289 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Dýňový olej (Cucurbita Pepo)
Příznivě působí při křečích v organizmu způsobených nedostatkem hořčíku. Dodává potřebné minerální látky - zejména draslík, hořčík, vápník a také fosfor a síru. Ze všech rostlinných olejů má nejvyšší obsah organicky vázaného zinku, který má významné hojivé účinky na ekzematickou, vysušenou a popraskanou kůži. Pozitivně ovlivňuje trávení, lámavost nehtů (potíráme na nehtová lůžka), brání tvorbě prasklin. Obsahuje vitaminy A, E a K.

Lisovaný za studena

Užití tohoto oleje podle symptomů najdete v tabulce "Lékárnička aromavýrobků v těhotenství", "Lékárnička rostlinných olejů pro děti" a "Lékárnička olejů v těhotenství" v záložce "Poradna"

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist