Úvodní stránka / Sortiment / Rostlinné oleje / Carotino - palmový olej, 50 ml

Carotino - palmový olej, 50 ml

výživa, ochrana, podpora pigmentace

Katalogové číslo: EOR021.0050
Kategorie: Rostlinné oleje
Sluneční ochrana a péče
Dodací lhůta: na dotaz
Objem: 50 ml
objem 30 ml: 94 Kč  
sleva 10 %, původní cena 104 Kč
objem 50 ml: 171 Kč  
sleva 10 %, původní cena 190 Kč
objem 100 ml: 278 Kč  
sleva 10 %, původní cena 309 Kč
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Carotino - Palmový olej
Do naší nabídky jsme zařadili 100% palmový olej, který Vám nabízíme pro léto jako výborný prostředek pro péči o pleť. Vaše pokožka může regenerovat pomocí přírodního beta karotenu a koenzymu Q10.
Palmový olej je vyráběn speciální licencovanou technologií z plodů olejnatých palem. Díky použité technologii si zachovává vysoké procento přírodního beta karotenu, tokoferolů a nenasycených mastných kyselin. Pro svoji intenzivně červenou barvu se hodí jako doplněk do masážních kompozic, kterým prodlužuje životnost a dodává potřebné vyživující a ochranné látky. Zvlášť vhodný je pak pro vnitřní užití. Už jedna polévková lžíce doplní denní potřebu nenasycených mastných kyselin a vitamínu E. Karoten pak v těle slouží jako zdroj vitamínu A. Carotino obsahuje také koenzym Q10 známý svými regeneračními účinky.

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist