Tea tree extra, 10 ml

očista, imunita, antibiotikum

Katalogové číslo: EOE028.0010
Kategorie: Éterické oleje (silice)
Dodací lhůta: skladem
Objem: 10 ml
objem 10 ml: 179 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Tea tree extra (syn.kajeput střídavolistý, Melaleuca Alternifolia; Austrálie)
Působí vysoce antisepticky a fungicidně – výborný pro potírání infekcí, zvláště houbových jako jsou plísně na nohou a afty. Používá se na nejrůznější záněty (močových cest, vaginální, záněty v ústech), při bronchitidách, při infekcích horních i dolních cest dýchacích (v akutních případech polkneme 2–3 kapky rozpuštěné v medu a ve vodě, u dětí do 10 let natřeme na krk). Je vynikající zevně na bolesti uší, opary, bradavice, kožní alergie, popáleniny i na desinfekci a podporu hojení otevřených ran (potíráme kolem). Vhodný je proti lupům, svědění vlasové pokožky, akné, bolestem zubů, štípnutím hmyzu a žihadlům, omrzlinám, bolestem svalů, artritickým bolestem i proti vším a klíšťatům. Může se použít i neředěný. Funguje jako přírodní antibiotikum. Pro kojence a děti do 3 let jsou vhodné jemnější formy čajovníku, které lze koupit pod názvem Manuka nebo Ravintsara.

100% přírodní rostlinná silice lékopisné kvality

Užití tohoto oleje podle symptomů najdete v tabulce "Lékárnička olejů v těhotenství" a v "Tabulce účinnosti esenciálních olejů" v záložce "Poradna"

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist