Úvodní stránka / Sortiment / Éterické oleje (silice) / Pomeranč hořký, 10 ml

Pomeranč hořký, 10 ml

rozpouštění hořkosti, osvěžení, ochrana srdce

Katalogové číslo: EOE022.0010
Kategorie: Éterické oleje (silice)
Dodací lhůta: skladem
Objem: 10 ml
Toto zboží není v nabídce, zkuste se porozhlédnout po našich stránkách a vybrat si jiné nebo podobné zboží. Můžete nás také kontaktovat telefonicky na tel. 602 254 050 či emailem obchod@ellinor.cz a my Vám rádi Vaše dotazy zodpovíme.

Detailní popis:

Pomeranč hořký (Citrus Aurantinum var.Amara; Italy)
Pomáhá k uvolnění organismu, proti nervozitě, stresu, depresím, úzkosti, neklidu a smutku. Osvěžuje, uvolňuje. Reguluje krevní tlak a tepovou frekvenci, posiluje srdeční činnost, snižuje zvýšenou teplotu. Podporuje chuť a trávení, působí proti křečím, zácpě. Má zklidňující účinky při záchvatech a zánětech žlučníku. Zklidňuje pokožku a stimuluje tvorbu nových pokožkových buněk. Pomáhá při celulitidě. Pro svou odlehčující a radostnou vůni patří u dětí i dospělých k nejoblíbenějším. Vzhledem k jeho fototoxicitě se doporučuje po jeho použití, nevystavovat pokožku 12 hodin slunci.

100% přírodní rostlinná silice lékopisné kvality

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist