Grapefruit, 10 ml

podpora koncentrace, očista, lehkost

Katalogové číslo: EOE010.0010
Kategorie: Éterické oleje (silice)
Dodací lhůta: skladem
Objem: 10 ml
objem 10 ml: 218 Kč  
objem 20 ml: 384 Kč  
objem 50 ml: 777 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

Grapefruit (syn.citroník největší, Citrus Grandis; Izrael)
Obsah rutinu ho doporučuje k využití při žilních potížích. Účinky grepu oceníme při čisticí kůře, při únavě, vyčerpání a při rekonvalescenci. Vhodný je při celulitidě. Reguluje funkci potních žláz. Je to antidepresivum, stimuluje, osvěžuje a projasňuje tělo i mysl. K osvěžení vzduchu nakapeme do aromalampy nebo na vlhkou plenu. Zvláštní účinky má na žlučník, játra a ledviny (limomen rozpouští drobné kameny). Může pomoci při odvykání drogám (vylučování toxinů). Olej vyrobený pouze z grepových jader je revitalizující, dezinfekční, detoxifikační, antiseptický, antibakteriální, napomáhá proti více než dvěma stům kmenů plísní.

100% přírodní rostlinná silice lékopisné kvality

Užití tohoto éterického oleje podle symptomů najdete v tabulce "Lékárnička olejů v těhotenství" a v "Tabulce účinnosti esenciálních olejů" v záložce "Poradna"

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist