BIO Tea tree, 10 ml

očista, imunita, antibiotikum; vhodné pro miminka a v těhotenství

Katalogové číslo: EOB004.0010
Kategorie: BIO éterické oleje (silice)
Dodací lhůta: skladem
Objem: 10 ml
objem 5 ml: 169 Kč  
objem 10 ml: 249 Kč  
Počet ks:
kosik

Detailní popis:

BIO Tea tree (syn.kajeput střídavolistý, Melaleuca Alternifolia; Austrálie)

Působí vysoce antisepticky a fungicidně – výborný pro potírání infekcí, zvláště houbových jako plísně na nohou a afty. Používá se na nejrůznější záněty (močových cest, vaginální, záněty v ústech), při bronchitidách, při infekcích horních i dolních cest dýchacích (v akutních případech polkneme 2–3 kapky rozpuštěné v medu a ve vodě, u dětí do 10 let natřeme na krk). Je vynikající zevně na bolesti uší, opary, bradavice, kožní alergie, popáleniny i na desinfekci a podporu hojení otevřených ran (potíráme kolem). Vhodný je proti lupům, svědění vlasové pokožky, akné, bolestem zubů, štípnutím hmyzu a žihadlům, omrzlinám, bolestem svalů, artritickým bolestem i proti vším a klíšťatům. Může se použít i neředěný. Funguje jako přírodní antibiotikum. Pro svoji jemnost je tea tree BIO vhodný i v těhotenství a pro malé děti.

100% přírodní rostlinná silice lékopisné kvality

Užití tohoto oleje podle symptomů najdete v tabulce "Lékárnička olejů v těhotenství" a v "Tabulce účinnosti esenciálních olejů" v záložce "Poradna"

Přihlášený uživatel

Nejste-li dosud registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Mgr. Jana Hašplová

ellinor.cz

Mgr. Jana Hašplová vystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

ellinor.cz

Spolehlivá firma 2021

Provozováno na systému nxSHOP - řešení pro internetový obchod | Vyrobil: nexum Trilog

TOPlist